Sesja Kół Naukowych WBiA 15.05.2015 11:03

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Kół Naukowych Wydziału Budownictwa i Architektury ZUT!

Dziekan Wydziału Budownictwa i Architektury ma zaszczyt zaprosić wszystkich studentów i pracowników wydziału na Sesję Kół Naukowych WBiA. Impreza odbędzie się 27.05.2015 w budynku WBiA przy al. Piastów 50, w godzinach od 15:00 do 20:00.

Plan Sesji obejmuje:
- 15:00 - 17:00 Prezentacje kół naukowych WBiA
- 17:00 - 20:00 Majówka na dziedzińcu wydziału WBiA

Sesja Kół Naukowych WBiA skierowana jest głównie do studentów i ma na celu przybliżenie działalności kół osobom chętnym na rozszerzenie swojej wiedzy oraz zdobycie nowych umiejętności i znajomości.

Osoby chętne do wzięcia udziału w imprezie prosimy o zarejestrowanie się za pomocą poniższego formularza:
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 22 maja 2015r.

Studenci, którzy wezmą udział w Sesji Kół Naukowych, są zwolnieni z zajęć w trakcie trwania imprezy.

Sejmik Wydziałowy Samorządu Studentów
Wydziału Budownictwa i Architektury