Skład Parlamentu

PREZYDIUM

FunkcjaImię Nazwisko i wydziałe-mailtelefon
Przewodniczący PSS ZUTZbigniew Cygan      WIMiMcygan006@interia.pltel. 601350950
Wiceprzewodniczący PSS ZUTEryk Szawaryński    WBiA eryk.szawarynski@gmail.comtel. 691130830
Sekretarz PSS ZUTAleksandra Gawłowicz    WEkon

gawlowicz.a@gmail.com 

tel. 725201425

 

POZOSTALI CZŁONKOWIE PSS ZUT:

 

imię i nazwiskoe-mailwydział
Alicja Hawryszkówa.hawryszkow@gmail.comWBiA
Jakub Golonjjgolon@icloud.comWBiA
Piotr Andrusieczkoandrusieczkopiotr@gmail.comWE
Grzegorz Goryniakgrzesiekgor@gmail.comWE
Klaudia Grankinclaudia.grankin@gmail.comWEkon
Artem Beizykbeyzyk2012@gmail.comWEkon
Szymon Lendasszymonlendas@gmail.comWTMiT
Mateusz Płuciennikmateusz952405@gmail.comWTMiT
Karol Rogalskirogal4718@gmail.comWTiICh
Karolina Opałakarolao995@gmail.comWTiICh
Cyprian Czaplickicyprianczaplicki@gmail.comWIMiM
Michał Osipowiczosipowicz.michal@gmail.comWIMiM
Łukasz Doszczeczkoldoszczeczko@gmail.comWI
Dominika Grąckagracka.dominika@gmail.comWI
Joanna Kopijjoannakopijpz@gmail.comWNoŻiR
Piotr Grzelakpiogrzelak@gmail.comWNoŻiR
Michalina Kaczmarekxkaczmarek.michalina@gmail.comWKŚiR
Agnieszka Firląg-Betafirlag.agnieszka@gmail.comWKŚiR
Mateusz Gliźniewiczmmglizniewicz@gmail.comWBiHZ
Gracjan Karczmarskigracjan.karczmarski@gmail.com WBiHZ